Верифицирано

„Нашите деца, тие не се промениле со тоа што се со различна сексуална ориентација, тие се истите наши деца“, вели Славица Гајдаѕис-Кнежевиќ

10:06 Jun 19 2024 Скопје

„Нашите деца, тие не се промениле со тоа што се со различна сексуална ориентација, тие се истите наши деца“, вели Славица Гајдаѕис-Кнежевиќ „Нашите деца, тие не се промениле со тоа што се со различна сексуална ориентација, тие се истите наши деца“, вели Славица Гајдаѕис-Кнежевиќ „Нашите деца, тие не се промениле со тоа што се со различна сексуална ориентација, тие се истите наши деца“, вели Славица Гајдаѕис-Кнежевиќ „Нашите деца, тие не се промениле со тоа што се со различна сексуална ориентација, тие се истите наши деца“, вели Славица Гајдаѕис-Кнежевиќ „Нашите деца, тие не се промениле со тоа што се со различна сексуална ориентација, тие се истите наши деца“, вели Славица Гајдаѕис-Кнежевиќ
Опис
На ден 19.06.2024 во 10:06 am на Фејсбук од страна на порталот Види Вака е објавен пост со наслов: “„Нашите деца, тие не се промениле со тоа што се со различна сексуална ориентација, тие се истите наши деца“, вели Славица Гајдаѕис-Кнежевиќ.„ и се забележани коментари со говор на омраза врз основа на сексуална ориентација

Kiril Makedonski
Има дијагноза за тоа,порано ѓи згрижуваа и ѓи третираа хормонално и психолошки,тоа е болест,а сега стабилна врска и патувате заедно.Епа бабо да си го воспитувала во ХРИСТИЈАНСКИОТ ДУХ,немало да биде со различна ориентација.

Igor Bozinovski
Тие се спротивно од природното од господа дадено

Aleksandar Hristoski
Viki Mladenova ne sakame da gledame vakovi psihicki poremeteni, koj sto ne ubeduvaat deka toa bilo normalno. Neka ne promoviraat blud, pederi i kurvi, nema taka da reagirame..

Milica Jovanovska
Viki Mladenova Jas a i ostanatoto mnozinstvo barame vakvi bolni statii da ne se pustaat vo eter!!! Za mene i mojata familija ova e psihicko nasilstvo

Tatjana Krstevska
Епа види вака Славице прво ти треба да се лечиш ти имаш многу проблеми во орјентација и тоа изгубена ти е орјентацијата во сите свери и затоа сега тропаш глупости ама тоа е жално требало вашите родители да поведат ред од здравјето ваше па потоа вие да поведете ред за вашите деца,жално е и што младината ја насочувате дека тоа е во ред,за мене ти си нестабилна и болна личност секој доктор психолог е потеннцијален психопат затоа ве молам откажете се од вашите ставови додека не сте упропастиле многу животи,ти и таквите личности ви треба многу испитувања и терапии додека да се вратите во нормала ,пореметени сте прво со психата па потоа и многу хормонски предиспозиции, лече те се луѓе со време не ги слушајте овие потенцијални психопати,лечете се луѓе зошто светов иде во пропаст

Igor Nofe Noveski
Prosto kazano BOLEST.

Mila Tanja Tanja
Si kazuva zenata toa sto kazuva ama srceto i place sekoja majka saka da ima dete kako sto prirodata go dala da ima i vnuci od nego i normalen zivot ama nema sto da prai sin i e ne daj boze nikomu

Kasam Zendeli
Bez frlanje vina levo desno, aj site da se zdruzime i zaedno da se borime protiv ova bolest, da gi zastitime nasite deca i pokolenija

Antonio Velickovski
Picka vi materina prokleta, izvetopereno opstestvo...

Ane Talevska
Абе нее тој крив! Ти си за вгаз ебање шо не си го абортирала!

Boro Petrovski
Dvocefkasi kazi ne gi vilici

Stojance Stojkovski
Odi lečise i ti so nego zaedno

Мил Лош
И ти и тој педеркото на лечење

Aleksandra M Ackovska
Bolni ste

Vlatko Ristevski
I ti I sin ti ste nenormalni I nosete SE u tri p...e m......e. Bolni edni.... Mrs satani...mrs

Nada Filiposka
Sepak, toa za mene e bolest, ne e toa normalno, ova javno odobruvanje e uste postrasno, od samata bolest od sinot!!!!!

Vojislav Simonoski
urednikot na ova portalce pedersko,, vidi vaka'' sigurno e nekoe pederce ili lezbejka sto pustaat vakvi retardirani

Riki Georgievski
More krfta pederska da vi ja ebam.

Пчеларник Вељаноски
Ti si bolna vo umot zatoa deteto e kako tebe
Ti imase majka, ili tatkoti te rodi ?
Ti sakas vnuce da ti rodat ?
Gjubre gnasno
Повеќе податоци
Кривични дела: Ширење на расистички и ксенофобичен материјал по пат на компјутерски систем

Место каде се случил говор на омраза

Медиум: Фејсбук
Ако се работи за телевизија, весник, радио или интернет портал ве молиме специфицирајте кои:: Види Вака

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот


Веродостојност: UP DOWN 0