Приказ на пријави од May 05, 2013 до May 27, 2020 Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
16-20 of 234 Статистика

Школа на Заев предавничка Школа 0 Верифицирано

01:20 May 04, 2020

На фб е објавено дека по наредба на градоначалникот на Крива Паланка даде наредба да се острани од плоштадот симболот на кутлеш каде што се... Повеќе информации » « помалку

Скопје

Бизнисмени и профетери - проститутска влада 0 Верифицирано

00:26 May 04, 2020

На фб портал е објавена вест дека владините мерки нема да важат во Тетово по договор на Теута Арифи и Зоран Заев каде се лоцирани коментари... Повеќе информации » « помалку

Скопје

Требаше да ве уништата, да ви ги исечат главите, предавници 0 Верифицирано

20:39 Apr 29, 2020

Порталот 365.мк на 27.04.2020 год., во вест ја пренесе изјавата на премиерот Спасовски во врска со настаните од 27 април 2017 година. Веста... Повеќе информации » « помалку

Скопје

Терористи имат ли вера ? 0 Верифицирано

00:26 Apr 21, 2020

Изјавата на преседателот на алијанса на албанците Зијанин Села за велигденската прослава од страна на манастирот Бигорски преставува скандал... Повеќе информации » « помалку

Скопје

Албанец во Албанија тука си Шиптар 0 Верифицирано

00:18 Apr 21, 2020

Изјавата на вицепремиер за европски прашања Бујар Османи за негова препорака да се има две недели карантин и полициски час за да се заврши ситуацијата... Повеќе информации » « помалку

Скопје

16-20 of 234 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Верификација

Откажи Повеќе опции

Кривични дела

Вие сте

Место каде се случил говор на омраза

Медиум

Ако се работи за телевизија, весник, радио или интернет портал ве молиме специфицирајте кои:

Јавен настан

Јавен простор

Доколку пријавата е за говор на омраза во јавен простор, опишете ги цртежите, знаците, симболите или графитите

Пријавивте ли во полиција?

Како реагираше полицијата? (можни се повеќе одговори)

препорачан орган од полицијата:

Дали сте задоволни од односот на полицијата?

Дали пријавивте на друго место?

Незадолжителни податоци – Опис на сторителот

Приближна возраст

Висина

Тежина

Боја на коса

Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Верифицирано
846 0.33 93.62%